Reference

Petra Dvořáková

pracuje v květinářství

Ošetření Bowenovou technikou mi pomohlo, když jsem měla zablokovanou krční páteř. Měla jsem takové bolesti, že jsem hýbala jen očima. Nemohla jsem se ani položit na lehátko, takže jsem ošetření absolvovala vsedě. Očekávala jsem něco jako masáž šíje. Místo toho přišlo jen jakési jemné polechtání. Následovala dvouminutová přestávka a další polechtání. Toto se opakovalo 20 minut. Po tak jemném dotýkání jsem byla nesmírně unavená, ale úleva se dostavila téměř okamžitě. Hned další den mi bylo o poznání lépe a do tří dnů se mi vrátila úplná hybnost páteře! Ve středu jsem byla znovu na ošetření a v pátek jsem naprosto bez bolesti gruntovala byt!

Lenka Pačesová

pracuje na recepci

Několik let trpím bolestmi hlavy. Po velké počáteční nedůvěře jsem vyzkoušela Bowenovu masáž, nejdříve střídavě s klasickou a po zjištění, že nemám tolik bolestí hlavy za měsíc jako dříve, jsem si nechala Bowenovou masáž dát 2x za sebou.

Pak jsem byla na pravidelné půlroční kontrole u svého neurologa a ten prohlásil, že za celé čtyři roky, co k němu chodím, je to poprvé, kdy mám uvolněnou krční páteř a nemusí mi jí odblokovat.

Ludmila Ředinová

důchodkyně

Když je tělo celkem v pohodě, tak to vypadá, že se nic velkého neděje. Zato když je zmordovaný, tak se dostaví pocit uvolnění a takové harmonie ... tak to alespoň pociťuji já. 

Jitka Kalendová

pracuje jako účetní

... tentokrát k Bowenu, zajímavé technice masáží, a já byla požádána, abych jí dělala "pokusného králíka - model k naučení se správných hmatů" a sdělovala jí své prožitky ... Jak mě přepadla až malátná únava, jak se mi chvíli klepaly ruce a pak jsem měla pocit, že nedržím pohromadě, ale po tom všem nastal zvrat: dobře jsem se vyspala, problémy stále mizely a mizí. Po dlouhé době, kdy mě trápila bolest ramene a jeho snížená hybnost, najednou se rameno hýbe, jak chci já a jen s malou bolestí, cítím se dobře, daleko lépe spím, co víc si přát ...