Lignano, Itálie


REDUKCE, INSPIRACE, RESTART

Ve spolupráci s Hanou Čechovou připravujeme 1 - 2x v roce redukční a detoxikační pobyty, na kterých klientky dosahují výborných výsledků. Vše probíhá v souladu se zdravým životním stylem, seznámíte se zde se zajímavými možnostmi stravování, pohybu, nastartujete návyky, které pak snadno zavedete i do běžného života, zkrátka zažijete si s námi vše, co k tomuto stylu patří, včetně dostatečného pitného režimu a hlavně ... odpočinku. Úbytky na váze a především na objemech Vám budou náležitou odměnou.

Pojmout tento pobyt můžete samozřejmě jen jako relaxační či jako inspiraci, jak vařit chutně, zdravě, hospodárně a rychle.

Náplní kurzu je pravidelné ranní cvičení pro probuzení a rozhýbání organismu, dopolední nordic walking po městě, po pláži..., odpolední kondiční cvičení se zaměřením na správné držení těla, přednášky o potravinách a jejich zpracování, o pitném režimu, apod.

V programu je záměrně zahrnuta plná penze. Jídlo pro vás připravujeme my samy, aby bylo vidět, že je vcelku snadné dobře a kvalitně jíst a mít jídlo "bleskurychle" nachystané.

Moře je cca 200 m od ubytování.

Itálie, Lignano

květen a září

délka pobytu 1 nebo 2 týdny (7 nebo 14 nocí)