Hotel Bára, Benecko


Zimní víkend

poskytuje větší možnost se vyřádit a vysportovat. Můžete jak cvičit, tak lyžovat - zimní víkendy umožní lyžařkám připravit ráno tělo na zátěž a po lyžování jej zase uvolnit a protáhnout - nebo více cvičit a vyrelaxovat se v místním wellness, případně spojit všechno dohromady. Cvičím pro vás zatím jen já. 

Cvičení: Náplní víkendu je cvičení v rozsahu 5 hodin, kam zapracujeme vše, po čem tělo touží, to znamená spalovací a kondiční cvičení, kruhový trénink, prvky pilates, jógy, rehabilitační cvičení, hodně strečinku, zaměření na hluboký stabilizační systém. 

V ceně pobytu je zahrnuto ubytování, cvičení, polopenze, rekreační poplatek. Začíná se v pátek večeří a končí v neděli snídaní. Dopoledne ještě cvičíme. Restaurace slouží zároveň jako jídelna.

Vybavení hotelu:  tělocvična se zrcadlem a s fitness stroji pro dospělé i děti, bar s nabídkou míchaných nápojů, venkovní hřiště, kuželky, minigolf, trampolína, wifi zdarma ve všech prostorách, venkovní bazén, wellness centrum s finskou a parní saunou, masáže (čokoládové, relaxační, medové), mateřské centrum s kuchyňkou, x-box - zábava pro celou rodinu

Wellness: bylinková parní sauna s hvězdným nebem a světelnou fontánou, teplota 45 °C, finská dřevěná sauna se zvlhčovacím vědrem, suchá sauna s nastavitelnou teplotou 50 - 110 °C, odpočívárna s meditační hudbou